با توجه به افزایش روزافزون بازدیدکننده های سایت Fairydl ، اینجا می تواند یکی از بهترین مکان ها برای شما باشد که محصولات و خدمات و سایت خودتان را تبلیغ کنید و دیده شوید و به افزایش رتبه و بازدید سایت خودتان کمک کنید.

جهت این کار پس از انتخاب پلن مورد نظر خود از جدول زیر ، بنر تبلیغاتی و یا متن مورد نظر خود را به همراه آدرس وبسایت خود به یکی از ایمیل های زیر بفرستید.پس از بررسی و تایید از سوی ما ، تعرفه ی پلن مورد نظر را با استفاده از یکی از روش های پرداخت که در ادامه ذکر شده است پرداخت کنید. پس از تایید پرداخت  تبلیغات مورد نظر شما در سایت قرار گیرد.

[email protected]

[email protected]

توجه: حتما قبل از پرداخت وجه با ما در ارتباط باشید تا درخواست تبلیغاتی شما بررسی شود.سپس نسبت به پرداخت اقدام کنید.در صورت هرگونه اشتباه در پرداخت ، به هیچ عنوان وجه پرداختی از سوی ما برگشت داده نمی شود.

مشاهده ی جایگاه پلن ها در صفحه اصلی سایت:

تبلیغات

مشاهده ی جایگاه پلن ها در ادامه ی مطلب :

تبلیغات

پلن ها:

تبلیغات

در صورتی که بنر شما سایز دیگری دارد از طریق ایمیل با ما در تماس باشید.

قوانین و شرایط تبلیغات در این سایت:

* محتوای تبلیغات باید مطابق با قوانین کشور ایران باشد و از پذیرش تبلیغات سایتهایی که محتوای آنها مخالف ارزش ها و فرهنگ و سیاست های کشور ایران می باشد معذوریم.

* از پذیرش تبلیغات سایتهای مستحجن و غیر اخلاقی معذوریم.

* استفاده از تصاویر غیر اخلاقی در بنر و تبلیغات مجاز نمی باشد.

*  در صورت دریافت هرگونه اخطار از هر یک از نهادهای قضایی ، نیروی انتظامی ، وزارت فرهنگ و ارشاد و … مبنی بر حذف تبلیغاتی خاص ، آگهی مربوطه از سایت حذف شده و مسئولیت و عواقب و تمامی موارد حقوقی آن بر عهده شخص آگهی دهنده می باشد.

* پس از سفارش و قرارگیری تبلیغات شما در سایت ، به هیچ عنوان امکان تغییر بنر و تبلیغات شما در طول یک ماه وجود ندارد و تنها در زمان تمدید برای ماه بعد می توانید این کار را انجام دهید.

* نمایش تبلیغات شما پس از تایید پرداخت صورت میگیرد.

روش های پرداخت:

روش اول

شما از این بخش می توانید به صورت آنلاین نسبت به پرداخت وجه مربوطه اقدام کنید.

تبلیغات

روش دوم

همچنین شما می توانید با مراجعه به بانک ، وجه تبلیغات را به شماره حساب مربوطه پرداخت کنید.(در صورت نیاز به پرداخت از طریق مراجعه حضوری به بانک جهت دریافت شماره حساب ایمیل بزنید.)