راهنمای کلی :

    • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار WinRar و WinZip و یا مشابه آن استفاده کنید.
    • کلمه رمز جهت بازگشایی تمامی فایل های فشرده عبارت www.fairydl.com ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد.در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
    • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

راهنمای دانلود با استفاده از بارکدخوان QR :

  • شما باید نرم افزار Barcode Scanner را بر روی موبایل و یا تبلت خود نصب داشته باشید.اگر این نرم افزار را ندارید،میتوانید از اینجا دانلود کنید.سپس برنامه را در گوشی یا تبلت خود باز کنید و دوربین را در مقابل بارکد قرار دهید تا آن را بخواند و لینک را شناسایی کند.
  • همچنین شما برای باز کردن فایل های فشرده در گوشی و یا تبلت خود می توانید از نرم افزارRAR for Android استفاده کنید.شما می توانید این نرم افزار را از اینجا دانلود کنید.این برنامه استثناء فشرده نشده و شما می توانید به راحتی با فرمت apk دانلود کرده و بر روی گوشی و تبلت خود نصب نمایید.

راهنمای استفاده از استایل ها در فتوشاپ:

پس از دانلود و در آوردن از حالت فشرده می توانید فایل استایل را در پوشه ی مربوط به استایل ها در جایی که فتوشاپ را نصب کرده اید ، کپی کنید ویا اینکه فتوشاپ را باز کنید و از قسمت استایل ها اقدام کنید.برای این کار در گوشه ی بالا سمت راست بر روی علامت مهره کلیک کنید تا باز شود و بر روی load Styles کلیک کنید و در پنجره ای که باز می شود فایل  را بریزید و سپس باز کنید.می بینید که در پایین استایل های قبلی استایل جدید اضافه می شود.در صورت عدم مشاهده یک بار فتوشاپ را ببندید و دوباره باز کنید.

راهنمای استفاده از براش ها در فتوشاپ:

پس از دانلود و در آوردن از حالت فشرده می توانید فایل براش را در پوشه ی مربوط به براش ها در جایی که فتوشاپ را نصب کرده اید ، کپی کنید و یا اینکه فتوشاپ را باز کنید و گزینه ی براش را انتخاب کنید. حالا از نوار ابزار بالا کشوی براش را باز کنید. در گوشه ی بالا سمت راست بر روی علامت مهره کلیک کنید تا باز شود و بر روی load brushes کلیک کنید و در پنجره ای که باز می شود فایل را بریزید و سپس باز کنید. می بینید که در پایین براش های قبلی براش جدید اضافه می شود.در صورت عدم مشاهده یک بار فتوشاپ را ببندید و دوباره باز کنید.